Dr. Ömer Selim ALAN
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

Mesajı

Değerli hemşehrilerim,

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde, şahsıma göstermiş olduğunuz teveccüh ile Zonguldak’ın mukaddes emanetini bizlere verdiniz.

Siz değerli vatandaşlarımıza dua ve desteklerinizden ötürü şükranlarımı sunarım.

Emeğin ve emekçinin başkenti Zonguldak’ımıza kalıcı eserler bırakmak için sizlerin de katkısıyla halkımıza gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini hayata geçireceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

Bundan sonraki hizmet yolculuğumuzda, halkımızdan aldığımız güç ve destekle, şehrin dinamiklerini yeniden hayata geçirerek söz verdiğimiz projelerimizi birlikte yapacağız.

Tarihi birikimi, doğası ve kültürüyle gelecek kuşaklara hep birlikte taşıyacağımız Zonguldak’ımızı daha yaşanabilir, daha müreffeh bir kente dönüştürecek değişimi sağlayabilmek için gece gündüz çalışacağız.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi; sosyal belediyeciliği, doğrudan insana dokunarak tasarruf ve şeffaflık hassasiyetiyle görev addedeceğiz.

Kıymetli hemşehrilerim,

Bu duygu ve düşüncelerle, Zonguldak’ımızı layık olduğu hizmetlere kavuşturmak için, var gücümüz ile çalışacak, sizler için çalışmaktan asla yorulmayacağız.

Teveccühünüze layık olmak için çok daha fazla çalışmamız gerektiği inancıyla,  ‘artık çalışma zamanı’ diyor, bu düşünce ve inanç ışığında sizleri en derin muhabbet ve saygılarımla selamlıyorum.

Dr. Ömer Selim ALAN

Zonguldak Belediye Başkanı

 

Mesajı