Dr. Ömer Selim ALAN
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

Personel Limited Şirketi Çalışanlarımıza Promosyon Müjdesi

02 Aralık 2022

Personel Limited Şirketi Çalışanlarımıza Promosyon Müjdesi

 

Belediyemizin bir süredir bankalarla yürüttüğü, 710 şirket personelimizi kapsayan maaş promosyonu görüşmeleri sonuçlanarak en yüksek teklifi sunan Yapı ve Kredi Bankası ile maaş promosyonu sözleşmesi imzalandı.

Belediye Başkanımız Dr.Ömer Selim Alan, Belediye İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Osman Karataş ve Yapı ve Kredi Bankası Zonguldak Şube Müdürü Bülent Yavuz tarafından imzalanan sözleşmeye göre belediye şirket çalışanı 710 personelimiz 14.800 TL maaş promosyon ödemesi almaya hak kazandı.

Başkanımız Dr.Ömer Selim Alan konuyla ilgili olarak şu açıklamada bulundu: ‘Tüm emekçi mesai arkadaşlarıma 14.800 TL promosyon ücreti hayırlı uğurlu olsun. Belediyemizde 710 limited şirket personeli mesai arkadaşımızı kapsayan 14.800 TL’lik promosyon sözleşmesini Yapı Kredi Zonguldak Şube Müdürü Bülent Yavuz ve Belediye-İş Sendikası Başkanı Osman Karataş ile birlikte imza altına aldık. Yapmış olduğumuz üç yıllık protokol sözleşmesi karşılığında özveriyle ve gayretle çalışmalarını sürdüren belediyemiz çalışanlarına günün koşullarında katkı sunacak olan 14.800 TL’lik promosyon ücretini imzalamaktan mutluluk duyuyor, emekçilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Çalışanlarımızın haklarını bugüne kadar hep koruduk ve sonuna kadar da korumaya devam edeceğiz. Rabbim, aileleriyle birlikte güle güle harcamayı nasip etsin inşallah.'